Nowoczesne meble do domu – industrialne komody i szafy

Dobór odpowiednich mebli to nie lada wyzwanie. Powinny one pełnić jednocześnie dwie role: podnosić komfort życia oraz wypełniać wnętrze zgodnie z gustem domowników. Odpowiednio dobrane meble sprawią, że pokochasz swoje mieszkanie i będziesz chętnie spędzać w nim czas.

Producenci prześcigają się w wyznaczaniu meblarskich trendów. Każdego roku osoby urządzające dom czy mieszkanie stają przed ogromnym dylematem. Mają do wyboru zarówno klasyczne, jak i nowoczesne i modne rozwiązania.

Nowoczesne meble – industrialne komody, szafy i wiele więcej….

Meble wpisujące się we wnętrzarskie trendy to różne formy i kolory. Dominuje jednak prostota, elegancja i połączenie różnych surowców. Nowoczesne meble często łączą w sobie naturalny wizerunek drewna z surowością stali. W ten sposób powstają designerskie stoły, ławy, krzesła czy stoliki kawowe określane loftowymi i industrialnymi.

Komody, szafy, regały i witryny dopełniają wnętrze. Choć nie są tak niezbędne jak łóżko, czy kanapa, tworzą niepowtarzalny wystrój. W ostatnich latach coraz częściej spotyka się proste formy w stonowanych odcieniach nawiązujące do naturalnych materiałów. Całość osadzona jest na wysokich nóżkach, co ułatwia sprzątanie i dodaje lekkości. Klasyczna biel, czerń czy drewno doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza.

Wśród nowoczesnych mebli tapicerowanych prym wiodą piękne i funkcjonalne kanapy, sofy i narożniki. Wśród trendów spotykamy głównie rozkładane meble wypoczynkowe. Wyposażone w funkcję spania i pojemnik na pościel w mgnieniu oka zmienią się z wygodnej sofy w równie komfortowe łóżko dla domowników lub gości. Nowoczesne meble umożliwiają maksymalne wykorzystanie całej dostępnej powierzchni w jak najlepszy sposób.