Kiedy najlepiej sprawdzi się lodówka dwuskrzydłowa?

W ofercie urządzeń kuchennych znaleźć możemy przeróżne warianty lodówek: począwszy od jednodrzwiowych i dwudrzwiowych, aż po te, które określane są jako wielodrzwiowe. Co jednak powinno być dla nas kluczowe, gdy poszukujemy nowego sprzętu? Sprawdź, dlaczego lodówka dwuskrzydłowa jest modelem, który warto rozważyć!

Jakie zalety ma lodówka dwuskrzydłowa?

Lodówka dwuskrzydłowa to wariant dwudrzwiowy, który cieszy się niemałą popularnością. Może i są to sprzęty o nieco większych gabarytach, ale w wielu przypadkach oferują użytkownikom znacznie więcej miejsca w części odpowiedzialnej za mrożenie. Dlatego jeżeli szukasz lodówki z dużą zamrażarką, to jest to jeden z wariantów, który bez wątpienia należy wziąć pod uwagę!

Lodówka dwuskrzydłowa często występuje też w wariancie z kostkarką. Jej umieszczenie na jednym ze skrzydeł drzwi jest po prostu wygodnym rozwiązaniem. Użytkownik zyskuje łatwy dostęp do kostkarki, dlatego nie musi nawet otwierać urządzenia, aby dodać do napoju kilka kostek lodu.

Czym wyróżnia się lodówka Side by Side?

Wśród lodówek dwuskrzydłowych marka Samsung wysuwa się z propozycją modelu Side by Side, który obecny jest w ofercie w różnych wariantach. Tak naprawdę niemal każdy z użytkowników może znaleźć taką lodówkę, której parametry będą w pełni mu odpowiadały.

Lodówki Side by Side mogą pochwalić się technologią znaną jako No Frost. Jak działa i za co jest odpowiedzialna? Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której możemy tak po prostu zapomnieć o długim rozmrażaniu urządzenia. Dzięki technologii No Frost w komorach panuje odpowiednia temperatura i właściwy poziom wilgotności. Należy też wspomnieć o cyrkulacji powietrza, o którą dba sama lodówka. Właśnie te czynniki przeciwdziałają tworzeniu się lodu i szronu. Należy też dodać, że lodówki Samsung są najczęściej kupowanymi lodówkami w Polsce*. Czym jeszcze mogą Cię więc zaskoczyć?

Lodówka z podwójnymi drzwiami od marki Samsung

Jeżeli lodówka z podwójnymi drzwiami wydaje Ci się odpowiednia, koniecznie poznaj nowoczesne modele dostępne w ofercie marki Samsung. Urządzenia różnią się od siebie nie tylko wymiarami, ale także pojemnością. Warto wspomnieć między innymi o technologii SpaceMax™, która wykorzystuje specjalną izolację. To właśnie dzięki niej ścianki lodówki są znacznie cieńsze, a to wszystko bez uszczerbku dla energooszczędności. Sprzęt zyskuje większą przestrzeń do przechowywania, a jednocześnie zewnętrzne wymiary lodówki pozostają bez zmian.

To jednak nie wszystko. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię lodówka dwudrzwiowa czarna, biała czy srebrna – dzięki ponadczasowemu designowi z łatwością wpasujesz ją w kuchenną przestrzeń.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.